On demand
NIS2 og din virksomhet: Det du trenger å vite og gjøre – nå
On demand
30 minutter
Online
Kathrine Resch-Knudsen
Product Marketing Manager og Compliance-expert
Emil Johansson
Product Marketing Manager
Se det nå
Om webinaret
Dette webinaret tar utgangspunkt i den svenske implementeringen av NIS2-direktivet.
I en nylig undersøkelse gjennomført av House of Control i samarbeid med Opinion blant bedriftsledere i Skandinavia, svarte én av fem at de fortsatt ikke vet om NIS2 gjelder for deres virksomhet. Blant dem som vet at de er omfattet, er det bare 45 prosent som føler seg forberedt. Samtidig forventer 8 av 10 virksomheter å investere i nye systemer, kompetanse eller ekstern ekspertise for å oppfylle de nye kravene.
Tiden for å forberede seg er nå.
I dette 30-minutters webinaret på forespørsel forklarer vi hva NIS2 innebærer i praksis, hvem som omfattes, og hvilke steg virksomheter bør ta for å forberede seg. Vi deler også de viktigste funnene fra vår skandinaviske markedsundersøkelse og viser hvordan House of Controls NIS2-løsning er utviklet for å hjelpe virksomheter med å håndtere etterlevelse på en strukturert og praktisk måte.
Spørsmål vi tar opp
NIS2 – bakgrunn og hva direktivet krever
Innsikt fra vår compliance-undersøkelse i Skandinavia
Slik forbereder du virksomheten din – praktiske steg
En kort introduksjon til vår NIS2-programvare
Foredragsholdere
Kathrine Resch-Knudsen
Product Marketing Manager og Compliance-expert
Sikrer riktige prosesser og beste praksis under implementeringen, slik at virksomheten får de beste forutsetningene for effektiv rapportering og revisjonsberedskap.
LinkedIn
Emil Johansson
Product Marketing Manager
Spesialiserer seg på å omsette markedets krav og kundenes tilbakemeldinger til konkrete produktløsninger – med mål om å gjøre compliance enklere og mer effektivt for brukerne.
LinkedIn